تسمه پلاستیکی

تسمه پلاستیکی

تسمه پلاستیکی در دو نوع PP و PET تولید و مصرف میشود و با توجه به نوع مصرف و نوع بسته بندی نیبت به مقاومت کششی ورد نیاز توسط مشتری امتخاب میگردد .

لازم به ذکر است معمولا برای بسته بندی کارتن و کالاهای سبک از تسمه پلاستیکی با جنس PP و برای بسته بندی کالاهای حجیم و سنگین از تسمه PET استفاده میشود  .

 

 

 

تسمه پلاستیکی PP

تسمه پلاستیکی پت PET

 

 

 

 

 

 

Ultraband Ultra Low Elongation Plastic Strapping – جایگزین تسمه فولادی

هنگام استفاده از Ultraband کمربند پلاستیکی انقباض کم استفاده از نوار فولادی ضد زنگ را از بین ببرید

آلترابرد Ultraband، جایگزین تسمه نقاله ضد زنگ، ترکیبی از ویژگی های ترکیب شده برای ایجاد مطلوب در عملکرد و اقتصاد است. ضخامت فوق العاده کم، مقاومت بالا در برابر ضربه و قدرت شکستنی برتر، برای ایجاد یک باند قابل انعطاف مناسب برای کاربردهای چسبنده بسته بندی ترکیب شده است. تسمه Ultraband ما می تواند در دستگاه های تسمه ای ما و / یا ابزار دستی تسمه ای استفاده شود. برای مشاهده لیستی از انواع آلترابوک های فولادی Ultraband اینجا کلیک کنید. اگر میبینید ما یک بند Ultraband تولید نمیکنیم تا به درخواست شما با ما تماس بگیرد، به ما بگویید که چه چیزی نیاز دارید و ما برای رسیدن به آن تلاش میکنیم.

پهنای باند استاندارد پلاستیکی

خط کامل از ماشین آلات با کیفیت بالا درجه بندی پلاستیکی بند بندینگ

تسمه پلاستیکی کیفیت، Banding، شرکت کنندگان سعی می کنند برای تکثیر.

تسمه های پلاستیکی، باندهای حاصل ما با استفاده از بالا رزین پلی پروپیلن درجه با ویژگی سرسختی بسیار عالی و بازیابی ساخته شده است، پلی پروپیلن رایج ترین انتخاب برای کاربردهای الیاف مصنوعی است. طیف گسترده ای از ویژگی های پردازش آن را انتخاب فوق العاده برای اتصال پلاستیکی، باند پلاستیکی در تمام برنامه های کاربردی از نور به سنگین و با تأکید بر اقتصاد است.
با توجه به خط بزرگ پلاستیکی ما تمام محصولات ما لیست نشده است. اگر شما یک محصول در وب سایت ما را ببینید که با آنچه شما با استفاده از و یا نیاز به، لطفا تماس بگیرید . ما خوشحال خواهیم شد که جزئیات مورد نیاز خود را در جزئیات بررسی کنیم و کار کنیم تا نیازهای شما را با محصول مورد نظر مناسب سازیم.
ما دستگاه پلاستیکی درجه بندی پلاستیکی، پلاستیکی پلاستیکی را می توان به صورت سفارشی با لوگو یا عبارت شرکت خود چاپ کرد.
.